usuwanie tkanki tłuszczowej


Ogromnie efektywnym oraz natychmiastowym w działaniu preparatem wykorzystywanym w zabiegach takich jak likwidowanie zmarszczek jest kwas hialuronowy, substancja naturalnie występująca w naszej cerze. Dzięki swoim cechom zatrzymującym wodę, wpływa na utrzymanie odpowiedniego nawodnienia i jędrności tkanek. Niestety wraz z wiekiem w skórze zaczyna go brakować, czego efektem są pogłębiające się zmarszczki. usuwanie zmarszczek polega w związku z tym na uzupełnieniu zaginionego w skórze kwasu hialuronowego.

Likwidowanie zmarszczek

Z biegiem lat zwyczajne proce fizjologiczne ulegają systematycznym zaburzeniom, oraz ich widocznym efektem są zmarszczki będące notorycznie przyczyną małej samooceny i złego samopoczucia. Skóra traci elastyczność, napięcie, wiotczeje przede wszystkim z racji straty wody oraz osłabienia włókien kolagenowych, spadku produkcji elastyny oraz substancji nawilżających. Z upływem lat maleją również procesy regeneracyjne nowe komórki wytwarzane są coraz wolniej, kończy się tworzenie włókien kolagenowych. Wszystko to sprawia, iż w niektórych miejscach skóra przestaje być wystarczająco napięta, co przejawia się tworzeniem zmarszczek i uwidacznianiem linii mimicznych. Czynnikami, jakie dodatkowo aktywują proces starzenia się skóry są uwarunkowania genetyczne, zmiany hormonalne, napięcie, dieta uboga w kompozycja mineralne, promieniowanie UV, palenie papierosów.

Kwas hialuronowy

Kiedy mamy do czynienia ze fałdami grawitacyjnymi, do walki wstępuje sprzęt ujędrniający skórę gdyż dzięki niemu odwracamy działanie grawitacji bądź wypełniacze tkankowe. Nie ma się czego obawiać myśląc o eliminowaniu zmarszczek takimi metodami. Wypełniacze to gęsty kwas hialuronowy a zatem składnik fizjologicznie występujący w naszej skórze, który podaje się w punkt zagłębienia cery aby ją podnieść. To uniesienie wywołuje spłycenie zmarszczki oczywiście na jakiś określony okres.