szczotka wc


Zdołałoby się zdawać, że ściany w pokoju sypialnym nie wymagają upiększania, bo jesteśmy tam niemal wyłącznie idąc spać. Nic bardziej błędnego – w porządnie zorganizowanym wnętrzu przyjemniej się usypia!
Bez względu na to, które typy wykończenia ścian w sypialni bierzemy pod uwagę, w większości myślimy przede wszystkim o ścianie za łożem (za jego zagłówkiem). Czemu? Ponieważ najczęściej lokujemy łóżko w takim miejscu, żeby wchodząc do pomieszczenia zobaczyć je w całości, a co za tym idzie – tworzymy pokój tak, aby dekoracje koncentrowały się dookoła niego – a całokształt był widoczny przez uchylone drzwi z przedpokoju.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki więc sposób uślicznić ściany w sypialni?
Ściana w sypialni udekorowana farbą
Malowanie farbami to najłatwiejszy a także najszybszy sposób na ich wykończenie – o ile oczywiście malujemy całą powierzchnię tym samym kolorem (bądź nawet każdą ze ściany różnym, lecz bez zmian w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie kolory lepiej wybierać do pokoju sypialnego? Jasne i stonowane, które|jakie będą pomagały odpoczynkowi? Nie do końca – to, w jakim sąsiedztwu czujemy się odpowiednio, jest bowiem sprawą subiektywną i nie powinniśmy w tej kwestii ustępować uciskom. W momencie lubicie wnętrza pastelowe – pomalujcie pokój sypialny pastelami, jeśli zawsze marzyliście o czarnej ścianie za łożem – również trzeba się tego trzymać. Tylko w sprawie czerwonego odcienia radzilibyśmy używanie go z umiarem – dowiedziono, że przebywanie w pokojach o czerwonych ścianach wzbudza agresję.