Skup samochodów Śląsk


Zachęcamy do wykorzystania z naszych usług z całkowitego województw. Zajmujemy się skupem samochodów, złomowaniem pojazdów oraz skupem złomu oraz kolorowych metali Pozyskaliśmy zgodę na prowadzenie recyklingu pojazdów, dzięki czemu staliśmy się koncesjonowaną stacją demontażu. Zezwoliło nam to na poszerzenie obszaru działalności i jej prędki postęp w kierunku pełnej ochrony otoczenia.
Poza przyjmowaniem starych oraz uszkodzonych samochodów zajmujemy się również skupowaniem złomu metalowego, metali kolorowych, akumulatorów i makulatury. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz fachową obsługę każdego klienta. Auto szrot.
Nasza firma w pełni dba o ochronę otoczenia naturalnego i spełnia każde określone prawem warunki jej dotyczące. Rozpoczęliśmy współpracę z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszelkie ciecze niebezpieczne, tworzywa syntetyczne itd., które pozostają po demontażu pojazdów. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie tylko skupem pojazdów, lecz także prowadzi sprzedaż odzyskanych części samochodowych. Posiadamy części zarówno do samochodów osobowych, oraz ciężarowych. Oferujemy części karoserii, podwozia, układy elektryczne oraz mnóstwo innych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych produktów. Zapewniamy, że nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów fachowo pomogą w doborze odpowiednich części. Automobil Złom frapuje się skupowaniem, złomowaniem z autokasacją pojazdów różnego typu w każdym stanie. Złomowisko akceptuje zarówno sprawne auta, jak i wozy powypadkowe, skorodowane, stare i zepsute. Złomowisko własną pracę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, jakie umożliwiają wystawianie i wydawanie zgodnych z wiążącym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej poświadczeniami o kasacji. Zaświadczenia te pozwalają klientom łatwe wyrejestrowanie samochodu w odpowiednim Wydziale Komunikacji i wypowiedzenie umowy OC już w dniu dostarczenia pojazdu na złomowisko.