Fale radiowe


Jeśli pożądacie uskutecznić zabieg zwiększania piersi i równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie jest go za wiele. Sugerujemy skorzystać z nowatorskiej metody podnoszenia piersi tłuszczem osobistym.
Wskutek nowatorskiej technice, która została poddana dokładnym badaniom klinicznym, można zwiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów biustu.

Fachmani

Chirurg od nosów niekoniecznie po mistrzowsku ulepszy brzuch. Specjalista od implantów biustu niezawsze przeprowadzi znakomitą rekonstrukcję po mastektomii. Powinno się przeznaczyć czas na znalezienie eksperta w tej części ciała, jaka ma być modyfikowana. Tu dużo czynników wpływa na maksymalnie zadowalający rezultat finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna często bywa jednym sposobem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi problemami. Stworzyliśmy śmiałą filozofię działania, starając się zgodnie powiązać medycynę i sztukę. Z powodu pasji i zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie oraz poprawiamy jakość funkcjonowania wielu postaci.