Dlaczego właśnie nasze drzwi wewnętrzne – Agmar


Drzwi zewnętrzne

stanowią wizytówkę naszego domu. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom jak również odcięcie od czynników zewnętrznych.
Drewno od wielu lat służy człowiekowi jako surowiec budowlanyjak również ozdobny. Różnorodność struktury jak również odcieni sprawia, że wszelaki produkt wyprodukowany z tego surowca jest wyjątkowy tudzież niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji jak i indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona konstrukcja i wysokiej jakości drewno, co gwarantuje niezawodność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne a także wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie ale również staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy tylko i wyłącznie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo z reguły wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie i dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe tudzież ramiakowe dodatkowo oferujemy drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się zrealizować oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki a także znakomicie dopasowane wkładki tudzież klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale także rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki tudzież szyldy w różnych stylach tudzież kolorach, co umożliwia zaprojektowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się również ościeżnice, wizjery, progi tudzież inne dodatki niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również produkty wykonywane wedle indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju oraz za granicę

Drzwi oraz inne produkty związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna spis sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.